• bank1.jpg
  • c21.jpg
  • DSCN0062.JPG
  • DSCN0516.JPG
  • DSCN0630.JPG
  • DSCN0916.JPG
  • ferie2014.jpg
  • P1160388.JPG
  • P9250036.JPG
  • PB260186.JPG
  • sandomierz.jpg
  • tatry2-400x300.jpg
                 

Biblioteka szkolna

Doradztwo zawodowe

Organizacje szkolne

Archiwum




 

 

 

luty 2023
N P W Ś C Pt S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4

Odwiedziny

Dzisiaj10
Ostatni tydzień133
Ostatni miesiąc47
Łącznie1728686

 

 

 

Start Kalendarium - 2013

Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie biorą udział  w różnych konkursach przedmiotowych, artystycznych, sportowych i innych organizowanych poza szkołą zajmując w nich czołowe miejsca.

 

Rok szkolny 2013/2014


Lp.

Nazwa konkursu

Nazwisko i imię ucznia oraz jego osiągnięcia

1

Wojewódzki Festiwal Pieśni Religijnej w kategorii klas IV - VI Duet w składzie: Wiktoria Bajek kl. VI, Dorota Tęcza kl. IV - II miejsce

2

Wojewódzki Festiwal Pieśni Religijnej w kategorii klas IV - VI Tęcza Dorota kl. IV - II miejsce

3

XII Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotyczno - Religijnej w Majdanie Królewskim Zespół w składzie: Krzysztof Bajek kl. V, Wiktoria Bajek kl. V, Anna Sobolewska kl. V, Jagoda Puk kl. V, Katarzyna Pisarczyk kl. IV, Magdalena Wiącek kl. IV - III miejsce

4

XII Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotyczno - Religijnej w Majdanie Królewskim Tęcza Dorota kl. IV kl. VI - III miejsce

5

IV Międzypowiatowy Konkurs "Literatura i Dzieci"- kategoria piosenka Tęcza Dorota kl. IV - wyróżnienie

6

Gminne rozrywki w piłce ręcznej chłopców Drużyna chłopców kl. IV - VI - III miejsce

7

Gminne rozrywki w piłce nożnej Drużyna chłopców kl. IV - VI - IV miejsce

8

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Bezpieczne Wakacje 2013" Grądzka Alicja kl. III - II miejsce
Kinga Stolarz kl. III - wyróżnienie

9

VIII edycja Konkursu Wojewódzkiego "Nam Henryk Sienkiewicz patronuje"- kategoria praca literacka Rusin Diana - kl. V- laureat
Antosz Katarzyna - kl. V - laureat
Maksymilian Rudny - kl. VI- laureat
Mokrzycka Karolina - kl. IV- wyróżnienie
Kosiorowska Oliwia - kl. IV- wyróżnienie

10

VIII edycja Konkursu Wojewódzkiego "Nam Henryk Sienkiewicz patronuje"- kategoria praca plastyczna Antosz Katarzyna - kl. V - laureat

11

XI Festiwal Piosenki Obcojęzycznej - Wólka Niedźwiedzka  - kategoria solista Tęcza Dorota kl. IV kl. VI - II miejsce

12

Ogólnopolski Konkurs "Newsletter SKO" SKO Lipnica - nagroda w postaci bonów prezentowych o wartości 300 zł

13

I Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekologicznej "ABC Ekologii" klas III Szypuła Julia kl. III - I miejsce

14

IX Powiatowy Konkurs na Ludowe Ozdoby Choinkowe i Akcesoria Kolędnicze Konsur Małgorzata - kl. I - II miejsce
Garbacki Dawid kl. O - wyróżnienie
Drapała Łukasz kl. V - wyróżnienie
Węglarz Adam kl. IV - wyróżnienie
Konsur Emilia kl. V - wyróżnienie

15

XXI Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Szopka Betlejemska w Oczach Dziecka" Mokrzycka Karolina kl. IV - II miejsce

16

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej - skok w dal

Pater Robert kl. VI - II miejsce

17

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej - skok w dal Pater Robert kl. VI - II miejsce

18


Wólka Niedźwiedzka